Kariera

Specjalista ds. Ubezpieczeń

23.05.2024
Gdańsk

    Dla jednej z naszych spółek - OCPD24, należących do PKS Gdańsk-Oliwa poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Ubezpieczeń.

    OCPD24 to od lat działający na rynku ubezpieczeń transportowych zespół wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki swojemu doświadczeniu dbają o interesy swoich klientów w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, transportowych oraz majątku firmy.

    Firma PKS Gdańsk-Oliwa SA, organizacja w branży Transportu, Spedycji i Logistyki, zaprasza do współpracy doświadczonego/doświadczoną Specjalistę/Specjalistkę. Nasza firma czerpie wiedzę z ponad 55-letnich doświadczeń, by zapewnić kompleksową obsługę transportową. Jeśli jesteś osobą zmotywowaną, gotową do pracy w unikalnym środowisku opartym na samoorganizacji, zaufaniu i partnerstwie, to ta oferta jest dla Ciebie!

  • Zakres obowiązków

    • Realizacja planów sprzedażowych,
    • Obsługa klienta zgodnie ze standardami OCPD24,
    • Obsługa programów ubezpieczeniowych: PZU, WARTA, Hestia, Uniqa, InterRisk, Generali, Wiener, Allianz,
    • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem,
    • Budowanie portfela klientów.

  • Wymagania

    • Minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów finansowych,
    • Praktyczna znajomość technik sprzedaży,
    • Ukończone studia wyższe – mile widziane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość,
    • Znajomość pakietu Ms Office,
    • Złożenie oświadczenia –Krajowy Rejestr Karny.

  • Oferujemy

    • Możliwość rozwoju zawodowego w jednej ze Spółek należących do PKS Gdańsk-Oliwa - firmy z ponad 55-letnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Umowę o pracę i stabilne wynagrodzenie podstawowe + premię zespołową, podkreślającą wspólny wysiłek i efektywność działania.
    • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych - m.in. szkolenia z Excela, udzielania feedbacku, warsztaty Akademii Świadomego Pracownika.
    • Niezbędne narzędzia pracy, m.in. laptop, telefon, monitor.
    • Bogaty pakiet benefitów – Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, zajączek, mikołajki, zapomogi), prywatna opieka medyczna (Luxmed i PZU - z możliwością dołączenia członków rodziny), karta sportowa Fit Profit, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie dojazdów do pracy komunikacją miejską.
    • Możliwość pracy hybrydowej.
    • Dedykowaną opiekę nad nowym pracownikiem, ułatwiając proces adaptacji, a także wsparcie doświadczonych współpracowników.