Kariera

Kierowca Międzynarodowy C+E

11.09.2024
pomorskie
warmińsko-mazurskie
zachodniopomorskie

    Szukasz pracy jako kierowca z uprawnieniami kat. C+E? Masz doświadczenie w ruchu międzynarodowym i krajowym? Nasza firma czerpie wiedzę z prawie 60-letnich doświadczeń, by zapewnić kompleksową obsługę transportową.

  • Zakres obowiązków:

    • Transport towarów zgodnie z wyznaczonymi trasami,
    • Dbałość o terminowość dostaw i bezpieczeństwo przewożonych towarów,
    • Utrzymywanie pojazdu w czystości i dobrym stanie technicznym,
    • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i procedur firmowych.

  • Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. C+E z ważnym kodem 95,
    • Karta kierowcy,
    • Zaświadczenie o niekaralności,
    • Paszport.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w ruchu międzynarodowym i krajowym,
    • W transporcie krajowym również doświadczenie w przewozie kontenerów,
    • Uprawnienia ADR.

  • Oferujemy:

    • Trasy na terenie Europy Zachodniej, Wielkiej Brytanii oraz krajowej/ kontenerowej
    • Nowoczesny tabor samochodowy klasy Euro 6 objęty kontraktami serwisowymi,
    • Całodobową opiekę serwisową taboru przez wewnętrzny Zespół Techniczny,
    • Pracę w zgodzie z obowiązującymi normami i przepisami,
    • Pracę w pojedynczych obsadach na powierzonych zestawach,
    • Zestaw przypisany na stałe,
    • Pracę w elastycznym systemie czasu pracy 2/2, 2/1, 3/1,
    • Forma zatrudnienia - działalność gospodarcza,
    • Pomoc w założeniu działalności gospodarczej oraz jej prowadzeniu,
    • System premiowy,
    • Nowoczesny system telematyczny Transics – usprawniający pracę kierowcy,
    • Posiadamy dwie bazy w Słubicach i Pruszczu Gdańskim.